Letní tábor 2019

Obsazenost tábora: volná místa k 26. 2. 2019 ……………  0 míst – vše OBSAZENO

Napište si o místo náhradníka: do mailu centrum.roku@volny.cz  napište jméno a příjmení dítěte + jeho věk. Zařadíme vaše dítě na pořadí náhradníků, vždy se nějaké místečko uvolní. Poté Vás budeme kontaktovat, zda-li Váš zájem o tábor stále trvá a zašleme Vám přihlášku k vyplnění.

V případě, že netrváte jet na Tábor Netopýr v srpnovém termínu, můžeme nabídnout tábor partnerské organizace, která již několik let tradičně organizuje svůj tábor v naší táborové základě RS Netopýr. Termín je: 13. – 27. červenec a základní informace a kontakty včetně přihlášek naleznete ZDE.

Tábor se koná v tradičním termínu: 4. – 16. srpna 2019 v areálu RS Netopýr (chatková část).

Letošní téma celotáborové hry se nese v duchu:

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 16 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody).

Cena tábora ve výši 4 300,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborovou hru s odměnami, dopravu busem (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz níže uvedené dokumenty ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě (zpravidla 1000 Kč/dítě), která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2019, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Dokumenty potřebné k přihlášení a účasti na táboře Netopýr 2019:

Přihláška – individuálně, pokud se uvolní místo

PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

Bezinfekčnost

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2019

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás, faktury budeme vystavovat nejdříve od 1. 2. 2019.

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE