Tábory a taneční kemp s VIVAjump

Můj první tábor – termín: 23. 8. – 30. 8. 2014, RS Netopýr -OBSAZENO

Tábor je určený nejmenším dětem, které jdou po prázdninách do školy nebo končí 1.třídu ZŠ. O děti se budou starat zkušení lektoři i praktikanti, kteří s uvedenou věkovou kategorií pracují i přes celý rok a mají buď pedagogické vzdělání nebo kurzy zaměřené na předškolní děti včetně praxe práce s nimi. Zvýšený dohled nad touto skupinou má i zdravotnice tábora. Děti mají pokoje v penzionu hned vedle pokojů vedoucích, aby jim byly co nejvíce nablízku! Jsou častěji kontrolovány na pokojích, hlídáme jim čas jednotlivých aktivit, hygienu, pomáháme jim. Pro děti je připraven zajímavý a pestrý program složený nejen ze sportu a tance, ale i soutěží, kreativních dílen a kolektivních úkolů. Děti by se účastí na táboře měly naučit větší samostatnosti, práci v týmu, zdokonalit se v obratnosti a nebát se nového kolektivu.

Dobrodružný tábor – termín: 23. 8. – 30. 8. 2014, RS Netopýr

Tábor je určený všem dětem, které touží po dobrodružství a zajímavých hrách zaměřených na sport, obratnost, kreativitu, rychlou mysl a týmovou spolupráci! O děti se budou starat zkušení lektoři i praktikanti, kteří s uvedenou věkovou kategorií pracují i přes rok či jezdí pravidelně na letní tábory. Samozřejmostí je koupání, výlety, táborák, diskotéka, večerní hra apod.

 

Letní taneční kemp – termín: 23. 8. – 30. 8. 2014, RS Netopýr – OBSAZENO

Kemp je určen všem tanečníkům – pokročilým ale i úplným začátečníkům! Zaměřen je na moderní tanec – převážně na široké spektrum street dance stylů, ale můžete vyzkoušet i různé další tance. Taneční lekce vedou zkušení lektoři VIVAjump a jako hosta si zveme i nějakou star českého tanečního nebe. Do programu jsou zahrnuty i hry, soutěže, koupání, battly, kreativní dílna, táborák, stezka odvahy atp. Největší zaměření je ale věnováno tanci 🙂
Tento kemp je rozdělen dle věku – pro děti od 8-15 let, kdy jsou děti rozděleny do skupin dle pokročilosti v tanci a dle toho mají vypsané tréninky. Zároveň se ale účastní i dalších aktivit – kreativní bloky, koupání, kratší výlety. Oproti tomu mládež a dospělí od 16 let výše má větší tréninkovou zátěž a bez her atp.

 img_head

 

Napsat komentář