Jarní tábor Netopýr 2015

pro lyžaře, snowboardisty, nelyžaře, bobaře, sáňkaře i ostatní děti od 7 let …

IMG_4458

Jarní prázdniny 2015Horská chata VILDA Jiřetín pod Jedlovou            a              skiareály Horní Podluží a Jedlová 

Cena pobytu: 2890,– Kč

Cena zahrnuje: ubytování, pestrá strava 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka vč. lyžařských instruktorů po 24hodin, doprava tam i zpět moderními busy, základní pojištění

Cena nezahrnuje skipas (není podmínkou účasti tábora): cena skipasu činí 1000 Kč a bude vybírána individuálně u busu. Rodičům bude vyúčtována podle lyžařských dnů. Předpokládáme 5dnů lyžování.

Program tábora:   Lyžaři: Začátečníci i pokročilí lyžaři či snowboardisté budou jezdit ve dvou přilehlých skiareálech. Doprava do skiareálů je zajištěna skibusem. Skibus zdarma.

Nelyžaři: hry na sněhu (boby, ježdíky, pytle), vycházky a hry na čerstvém vzduchu.                 Denní i večerní programy s táborovým platidlem EUROPÝRY, které na konci tábora zhodnotíte v odměnách a na závěrečné PÁRTY ….. toto vše mohou rodiče sledovat v denních informacích s komentářem a fotkami na našich webových stránkách.

Jak se přihlásit na jarní tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (ke stažení níže na této stránce), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k platbě, která probíhá převodem přes běžný účet. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Úhrada jarního táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte (stačí v pc) a vyplněný zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás.

 

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář