REPORTY z JARNÍHO TÁBORA

Na této stránce Vám budeme pravidelně přinášet veškeré dění na našem jarním táboře Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou

DEN 0. – 5. 3.

Přinášíme aktuální foto z chaty VILDA ze soboty 5. 3. 2016

DEN 1. – 6. 3. 

Dnešní příjezdový den byl seznamovací. Po příjezdu a ubytování jsme vyrazili na kratší procházku směr Jedlová. Počasí přálo, nebyla zima a tak ještě těsně před večeří jsme stihli postavit krásné sněhuláčky. Ač byly stavby soutěžní, vyhrály všechny týmy, neboť sněhuláci se povedli opravdu všem, no sami posuďte 🙂 . Po večeři (boloňská omáčka, špagety) jsme hráli hry, které nás velice bavily. Největší úspěch sklidil videoklip, který si každý tým měl vytvořit během pár minut. Nyní se všichni chystají do postýlek a věříme, že zítra bude legrace pokračovat…..

 DEN 2. – 7. 3.

Zdravíme všechny z Jiřetína !!! Dnes jsme se probudili do krásného slunečného dne a tak nám ani nevadilo, že nesněží 🙂 I tak jsme si dnes užili sněhu až jsme byli celí mokří. Po snídani jsme vyrazili za sluníčkem a v lese jsme hráli bezva hry. Venku jsme během dopoledne vydrželi přes dvě hodinky. Po obědě (bramboračka a ovocné knedlíky s fantastickou polevou) jsme si řádně odpočinuli, přečetli maily, napsali pohledy a hned poté jsme šli „bobovat, tedy spíš pytlovat“ na sjezdovku na Jedlové. Pořádně jsme si to užili a jak už jsme hlásili, na Vildu jsme dorazili před večeří pořádně promočení. Ale nebojte, vše do rána usušíme, abychom zítra mohli zase řádit :-).  Nyní však řádíme na diskotéce a hit Nafrněná hýbe celým VILDOU…..

DEN 3. – 8. 3.

I dnes vás všechny zdravíme z chaty VIlda. Sice celý den sněží, ale snížek nám taje před očima, takže z lyžování opět dnes nic nebude. Ale nevadí. Užíváme sněhové „nadílečky“ i tak. Opět jsme větší část dne strávili na čerstvém vzduchu, venku. Hráli jsme hry, koulovali jsme se, opět vyhrála sportovní aktivita na sjezdovém pytlování. Zdravě jsme se promáčeli a dorazili až na večeři. Dnes jsme měli k obídku: Karbanátek, šťouchaný brambor a zeleninová obloha a k večeři pravý tábornický buřt guláš. Večer trávíme poklidněji než včera – hrajeme hry a vytváříme ruční díla (hlavně tedy rukama – viz foto). Uslyšíte o nás opět zítra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

DEN 4. – 9. 3.

Dnešní den byl zcela vyjímečný. Oslavovali jsme totiž skorokulaté narozeniny naší letité vedoucí Leňulínky, která dnes slaví hezké 25.narozeninky 🙂 Dnešní den jsme zavítali i do varnsdorfského krytého bazénu, kde jsme dováděli celé odpoledne. Bazén jsme měli takřka pro sebe. Dětem se moc líbilo a ani nevadilo, že jsme si polední klid zkrátili a vyrazili jsme hned po obědě (bramborový knedlík, vepřová pečeně, špenátek). Večer začala pořádná pááárty. Šampáňo lítalo vzduchem, tančilo se, zpívalo, a tak …. vždyť to vy – dospělí,  znáte 🙂

DEN 5. – 10. 3.

Je tu předposlední den a čeká nás poslední spinkání na chatě Vilda. Tak už to vypadá, že si letos, bohužel, nezalyžujeme :-(. Ale sněhu jsme si užili dosti. Nám to ale nevadí, protože i srandy si užíváme až až v suprovém kolektivu….  Dnes nebylo počasí ideální, takže po snídani jsme zůstali na chatě a zahráli jsme si takové malé služby (děti je znají z velkého – letního tábora). Po obědě (kuřecí maso na čínský způsob, rýže) jsme se opět vydali do bazénu, abychom si ještě zadováděli. Opět jsme se vrátili až k večeři (zapečené těstoviny). Večer hrajeme BINGO a kluci se dívají na fotbálek, dívky zase tančí… prostě dnes podle svého . Zítra se na všechny rodiče moc moc těšíme !!!!!!!!!!

DEN 6. – 11. 3.

Do růžova vyspinkáni, probuzeni do odjezdového dne. Po snídani jsme se šli ještě projít, postavit sněhuláky a zařádit ve sněhu. Po řízkovém a kašičkovém obědě jsme se vrhli na balení, úklid a hry, zprovoznili jsme nově udělanou herničku – pinčesárnu a netrpělivě čekáme na bus. Hurá za maminkou !!!! Příští rok opět AHÓÓÓJ

Napsat komentář