Letní tábor Netopýr

Známe termín letního tábora Netopýr 2016

termín tábora 2016

7 . –   19. srpna

Cena:  4 100,–Kč

místo:  RS Netopýr

Dokumenty potřebné k přihlášení a účasti na táboře Netopýr 2016:

Bezinfekčnost

PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2016

 

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 16 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody)

 

Cena tábora ve výši 4 100,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborová hru s odměnami, dopravu moderními busy (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění

Celotáborová hra:

N Á M O Ř N Í C I

modrá

Program tábora: čeká na vás celotáborová hra, tradiční akční hry v přírodě, koupání, výlety a večer kulturní a zábavná show v táborové amfiteátru, ale hlavně spousta srandy a dobrodružství s vašimi kamarády a vedoucími. To vše s táborovým platidlem EUROPÝRY, které na konci tábora zhodnotíte v odměnách a na závěrečné PÁRTY ….. rodiče mohou sledovat celodenní táborové dění v denních informacích s komentářem a fotkami na webových stránkách či našem facebooku.

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz výše v dokumentech ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě, která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2016, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás.

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE

 

 

Napsat komentář