Letní tábor Netopýr

 

Můžete si již dnes naplánovat letní prázdniny 2017 s táborem Netopýr. Budeme jej pořádat v tradičním termínu: 6. – 18. srpna 2017 v areálu RS Netopýr (chatková část).

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz níže uvedené dokumenty ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě, která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2017, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás, faktury budeme vystavovat nejdříve po 15. 1. 2017.

Dokumenty potřebné k přihlášení a účasti na táboře Netopýr 2017:

 

Bezinfekčnost

PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE – pro platbu fakturou přes Vašeho zaměstnavatele

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2017

 

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 16 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody)

Cena tábora ve výši 4 100,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborová hru s odměnami, dopravu moderními busy (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění

CELOTÁBOROVÁ   HRA pro letošní rok se nese v italském štýýýlu

upoutávka 2017