Reporty z mažoretkového tábora

8. den – 6.7. 2013 sobota

Odjezd domů za rodiči, sourozenci, babičkami, dědečky, domácími miláčky….. :-). Čeká Vás etapa vyprávění, prohlížení fotek, mazlení, papkání dobrých obídků, co Vám maminky uvaří na přivítanou a mnoho dalšího, radostného po týdnu shledání.

Přejeme všem příjemné prázdniny, spoustu zážitků a načerpání nových sil do nového školního roku 2013/2014. Těšíme se na další akce s vámi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

7. den – 5.7.2013 pátek 

Poslední den v táboře Netopýr byl trochu hektický. Snažili jsme dohonit vše, co jsme za uplynulý týden nestihli…. no a k tomu všemu si ještě zabalit vše, co je sice pro naše maminky důležité, ale pro nás moc neeee :-). Snad jsme na něco nezapomněli a nenechali pod postelí … 🙂 O to důležitější je, že máme sbalené zážitky, načerpanou energii, nové kamarády a odměny, které jsme si vysoutěžili.

Závěr našeho pobytu jsme ukončili na společné diskotéce a rozloučili se tak s kamarády, kteří ještě dále zůstávají v táboře Netopýr, aby splnili svou misi :-). Během diskotéky nás čekalo i jedno velké překvapení, o kterém Vám budou dětičky vyprávět možná už v sobotu u autobusu!!!! Takže, zítra se těšíme, v 10,30 u TESCO Děčín !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FOTOGALERIE

6.den – 4.7.2013 čtvrtek

Zdravíme z Netopýra !!!

Dnes Vám přinášíme netréninkové zprávičky. Dnešní den jsme nechaly odpočívat hůlky. Věnovaly jsme se sportování, lenošení, ale také něčemu užitečnému….. Týnka nám, v rámci zdravovědy, vysvětlovala teoretiky i názorně, jak se chovat, když….. (viz foto) … a nebojte, nejsme po úrazech. Toto všechno, co uvidíte ve fotogalerii je práce nadcházející zdravotní sestřičky, alias naší trenérky TÝNKY …. 🙂

FOTOGALERIE

 

5.den – 3.7.2013 středa

Ahoj všem do Děčína a okolí! Trénujeme a trénujeme, ale občas děláme i blbosti. Ve fotogalerii vám všem rodičům, sourozencům, babičkám, dědečkům, tetičkám, strýčkům a kamarádům posíláme pozdravy. Zároveň děkujeme mamince Haničce dvojčat Karolínky a Mariánka B. za melouny, byly a budou výýýýbornéééééé  MŇAM

FOTOGALERIE

4.den – 2.7.2013 úterý

I dnes je od samého ránka krásně slunečno a teplo. Dopoledne jsme odpočívali. Někteří hráli přehazovanou, někteří si hráli na písku….. :-). Někteří piknikovali, někteří se opalovali…. Odpoledne je v plánu hra v lese, uvidíme, zda-li nám počasí dopřeje, jelikož po obědě se areálem prohnal déšť s kroupami a pěkně nám to tu zakroupoval…..

FOTOGALERIE

 

3.den – 1.7.2013 pondělí

Od rána nám v RS Netopýr hezky svítí sluníčko, máme teploučko, proto můžeme celý den trénovat venku či pod velkým přístřeškem…. Soutěžili jsme, hráli hry, ale také sportovali – hráli jsme přehazovanou ……………… a celý den posloucháme bezva hudbu. Mažoretkové hůlky jsou neustále v pohybu, takže nezahálíme….

FOTOGALERIE

2.den – 30. 6. 2013  neděle

Dnešní den započal tréninkově. Děvčata se po snídani připravila na svůj první tréninkový program. Už jsou všechny na svých místech, Týnka zavelí HOLKY JEDEEEM …. a jde se na to….. !!


Večer, spolu s ostatními Superhrdiny (s kluky i děvčaty) z tábora Netopýr, zařádily na diskotéce, seznámily se a prostě byla SUPER zábava…..

DSC00375DSC00377

 

1.den – 29. 6. 2013  sobota

Dnes děti děti zdárně dorazily do střediska Netopýr, ubytovaly se, prošly zdravotním filtrem a jsou nyní po večeři. Čeká je první večerní program. Musíme také pochválit VŠECHNY rodiče, jelikož při odjezdu odevzdali  krásně připravené (dle pokynů) zdravotní dokumenty svých dětí. Usnadnilo nám to práci……. 🙂        Fotky přineseme….

 

Napsat komentář