Reporty z tábora I. běh

V této sekci Vám denně přinášíme fotodokumentaci a táborové zpravodajství z konání tábora Netopýr v Jiřetíně pod Jedlovou v termínu 29.6. – 10.7.2013

Tým BATMANů v čele se SUPERHRDINKAMI (vedoucí) Nikčou Senohrábkovu a Šárkou Exlerovou tvoří: Honza F., Rosťa P., Standa Matyáš J., Marcel P., Martin H., Frantík N., Jony Č., Matěj Š., Alexandr M., Mikuláš M., Barča L., Natálka G., Janča M., Kristýnka Z., Eliška T., Anetka S., Anetka P., Petra Št., Vojta Š., Matěj H. 

Tým SUPERMANů v čele se SUPERHRDINKAMI (vedoucími) Anetkou Klinovskou a Péťou Sivou tvoří: Eliška F., Anička Z., Viktorka B., Barunka K., Sabinka V., Jáchym B., Jakub CH., Kuba D., Adam N., Daník H., Petr Z., Sebík L., Daneček V., Matěj Š., Šimon H., Týnka M., Amálka L., Domča B., Darinka K., Kristýnka A., Zuzanka N., Sašenka K.

Armáda DARTH VADERA v čele s hlavním ŠKODIČEM (vedoucím) Tomášem Rychnovským tvoří: Kuba P., Kristián Z., Martin Z., Robin K., Dominik R., Matěj T., Dáša T., Anička Č., Anetka L., Adélka J., Dominika V., Eliška K., Patricie V.

Vážení rodiče, děkujeme Vám, našim příznivcům, za podporu a pochvalné zprávy !! Velice nás to těší a motivuje v práci s dětmi 🙂

Dobrý den vám všem superhrdinkám a supehrdinům, každý den sledujeme vaše výkony a fotografie….jste opravdu všichni moc moc šikovní a je vidět že se vám na  táboře všem moc líbí….moc vám fandím a věřím že získáte na zpět všechna svá  území od darebáka Verdana….držím vám všem palečky…..a přeji vám krásné dny plné dobrodružství…..všem vedoucím touto cestou děkuji za jejich starostlivost a krásnou péči o dětičky……KRÁSNÉ DNY VÁM VŠEM A MNOHO POZDRAVŮ ….Přejí maminka a táta supermanky Dominičky Bartové….kterou moc moc zdravíme a posíláme moc moc pusinek…..Ahoooooooooooooj všem=

Děkujeme za denní reporty, Dle fotek jde vidět, že si to tam užíváte. Máte moc pěkné kostýmy…Přeji ať vydrží počasí. Maminka Zuzanky N. a Martina H.

Chtěla bych Vám poděkovat za energii, kterou vkládáte do dětiček. Máme velikou radost z dopisů, které nám chodí, kde Matěj s nadšením popisuje co jste hráli a jaká je tam zábava. Navíc každý den netrpělivě vyčkáváme na Váš popis programu na internetu, který i nás rodiče vtáhl do děje. Ještě jednou děkujeme a posíláme Matějovi pozdrav. Maminka Matěje.

Posíláme všem mnoho pozdravů…a všem vedoucím a všem co se o dětičky starají
posíláme velké PODĚKOVÁNÍ……každý den sledujeme vaše dobrodružství a moc vám
fandíme…..Krásné letní dny VÁM VŠEM I DĚTIČKÁM……..DĚKUJEME…..maminka a
táta Dominičky Bártové které touto cestou posíláme moc moc pusinek……Aničce
Kultové moc děkuji za zprávičku….KRÁSNÉ DNY VÁM VŠEM…….JSTE BÁJEČNÍ……

Děkuji všem za péči o Dominičku malá se vrátila z tábora úplně nadšená…..Děkujeme VŠEM…..

Chtěla bych ještě takhle poděkovat za skvěle zorganizovaný a pro děti zábavný tábor. Holky přijely plné dojmů a max. spokojené. Příště prý jedou zas. První běh a žádný jiný. Jitka Veřtátová

12. den 10. 7. 2013 – středa

Poslední budíček, poslední snídaně, poslední nástup či poslední pokřik Pýr, Pýr !! To vše nás dnes čeká. Věříme, že k Vám děti dorazí nejen s plným kufrem špinavých věcí, ale také se zážitky, které budou nadšeně vyprávět a s prosbou, že se chtějí příští rok vrátit zpět. Už nyní se na ně znovu těšíme !!!!!

FOTOGALERIE

11. den 9. 7. 2013 – úterý

A jsme ve finále. Poslední táborový den jsme si náležitě užili. Krásné počasí, které nás provázelo celým turnusem, vydrželo až do posledního dne a tak jsme s dětmi pěkně řádili. Dopoledne mělo dojít k poslednímu výkupu území, avšak Darth Vader chtěl částku 1milion Europýrů :-(. Tuto částku neměl nikdo ani po spojení všech sil, ale měli něco mnohem důležitějšího. Měli své informace. Superhrdinové věděli, že Darth Vader měl různě poschovávané hodnotné poklady a tak se je vydali získat. Darth Vader jim to však opět znesnadnil a to svými hlídkami po celém území. Ani dobytí pokladů však nestačilo, aby mohli Superhrdinové vykoupit poslední území za 1mil. Europýrů. Na pomoc přišli: samotný Batman, Cpt. Amerika, Hulk a Superman, kteří navrhli řešení: Cpt. Amerika se nabídl, že vykoupí od obou týmů jejich získaná území, s jehož návrhem všichni jednoznačně souhlasili. Ovšem ani jeden tým by prodejem svého území neobdržel takovou sumu, která byla od Darth Vadera požadována. Až myšlenka jednoho malého Superhrdiny otevřela možnosti všem, a to spojit své síly: prodat pozemky společně, čímž se dostali na požadovanou sumu a osvobodili tak poslední území, které měl Darth Vader ve svém držení.

PODAŘILO SE. Darth Vader odešel neznámo kam a snad se už nevrátí ….. tedy snad se vrátí, ale až v srpnovém turnusu 🙂

Jak se Superhrdinové schovávali a ukrývali před armádou, můžete shlédnout ve fotogalerii.

Odpoledne jsme věnovali relaxaci, službám, které jednotlivé týmy nabízely ostatním. Úspěch měly masáže, malování na obličej, či polévání vodou…..

Na závěrečnou párty si děti nakoupily za ušetřené týmové Europýry dobroty, které si pak společně užili a zezobaly a vypily, vychutnaly si táborovou závěrečnou pizzu,  Diskotéka se protáhla skoro až do půlnoci,  a tak omluvte, že Vám děti přijedou maličko nedospaní. Na dospání bude čas doma !!!!!!!!!!!!!

FOTOGALERIE

10. den 8. 7. 2013 – pondělí

Věřte, že jsem si dnešní den také parádně užili. Po probuzení na nás opět mrknul krásný teplý den, takže ihned po snídani jsme začali pracovat. Tančili jsme, zpívali jsme, vymýšleli parodie a to vše proto, abychom měli dost zábavy u večerního táboráku. Ale nepředbíhejme….

Během dopoledne jsme toho stihli opravdu dost. Mimo nacvičování ještě dodělání či doopravení našich symbolů Superhrdinů v nadživotní velikosti, jsme se také stačili vycachtat. Příjemné osvěžení nám před poledním sluncem dodalo novou energii….. a tu jsme tentokrát potřebovali na odpoledne více než dost. Po vydatném obědě (vepřo, knedlo, zelo), který si vzal do režie obsluhy Peetrs jelikož prohrál sázku s oddílem Dártíků a ti měli přání, aby je obsluhoval v ženských šatech (viz fotogalerie) a zasloužilém odpočinku, jsem se vydali hrát (a fandit) fotbalový zápas na profesionální fotbalové hřiště do sportovního centra v Jiřetíně s opravdovými profesionály ! Jelikož nám mažoretky odjely, vystřídal je v táboře fotbalový tým chlapců, kteří jedou od soboty tvrdý trénink. Nasadili jsem tedy táborové družstvo (podotýkám, že ne mužstvo, jelikož jsme vybrali i dvě děvčata, která reprezentovala – a velice dobře – LT Netopýr). Naše družstvo složené jak z malých, tak velkých kluků, ale i děvčat, nakonec PORAZIL fotbalové maníky 10:7. Fandění však nebyl konec. Po utkání dětí nastoupil tým dospělých, tedy vedoucích a trenérů FK. Podívané to byla vskutku zajímavá …. a velice adrenalinová. Zápas se vyvíjel slibně pro náš tým (opět reprezentace jedné ženy – vedoucí Péťi) od samého začátku , ale trenéři FK se také nenechali zahanbit. Prostě nedali nám (již druhé) vítězství zadarmo. Děti se bavily a fandily co jim hlasivky stačily, takže jsem se vrátily opět až na večeři.   No a Darth Vaderovi jsem dnes trošku proklouzli, avšak zítra, zítra mu  už neproklouzneme a budeme čelit jeho poslednímu souboji. Máme však dost sil na to, abychom jej přemohli, když jsem dnes přemohli i profesionály z fotbalového mančaftu. 🙂

Večer jsme strávili u táborového ohně, vzájemně jsem se bavili připravenými vystoupeními a nechybělo ani opékání buřtů od Vohnouta (výborné uzenářství Varnsdorf). Zase jeden parádní den za námi.

Ještě jeden táborový den před námi a pak HURÁ domů…………… 🙂 Těšíte se ?????????

FOTOGALERIE

9. den 7. 7. 2013 – neděle

Dnešní nedělní nádherně vydařený den jsem si náležitě všichni UŽILI. Po snídani jsme vyfasovali řízky do balíčku a vydali jsem se na CELODENNÍ VÝLET. Počasí jak malované úplně svádělo k relaxaci a pohodě. Tudíž žádné intriky Darth Vadera, žádné přemýšlení Superhrdinů proti jeho (nekalým) skutkům…., prostě dnes je neděle a ta je od slova „nedělat“. My jsme tedy nedělali nic, co souviselo se získáváním území a strategickým plánováním…. Za to jsme navštívili místa, kde jsem se pěkně vyřádili.

Tým Supermaníků se po ránu rozjel do Doubice (www.starahospoda.cz), kde se děti vyřádily na dřevěných vyřezávaných atrakcích. (Kdo nezná, doporučujeme pro skvělý víkendový výlet !! ). Dále pokračovaly busem do Krásné Lípy – Dům Českého Švýcarska, kde shlédly expozice, vyposlechly přednášku a mohly shlédnout i video ukázky z přírodních divů našeho krásného okolí. Děti měly zážitek i z cesty vlakem, kterou absolvovaly z Krásné Lípy do Rumburku, kde měly další kulturní zastávku.

Tým Batmanů vyrazil po snídani do jiřetínské štoly – do Stříbrného Dolu. Kromě poutavého výkladu děti zaujmula především informace o tamním výskytu Netopýrů. Nepředpokládali jsem, že nějakého uvidíme. Nakonec děti viděly netopýry i přes hluk, který nadělaly :-). Další zastávkou na tomto výletě byl Aquapark ve Varnsdorfu. Vyřádily se na atrakcích, ve vodě, v týmových hrách …. prostě si dnešek užily tak, že se jim ani nechtělo dostavit se na večeři.

Tým Darth Vadera (Dártíci) vyrazil nejdál od tábora. Odjeli busem do České Kamenice, prohlédli si náměstí a blízké okolí a už už spěchali na koupaliště, kde strávili příjemné prázdninové týmové odpoledne. Konečně teplo a vodaaaaa !!!

Všichni dorazili do tábora Netopýr až v čase večeře, kde na ně čekalo ještě další příjemné osvěžení: sladké a výborné melouny. Dnešní den byl prostě letní prázdninový den jak má být.

Na večerním nástupu si děti odkoupily další území HOSPODÁŘSKÁ oblast, kterou získal tým Supermaníků. Večer byl kulturně zábavný a děti se na venkovním podiu bavily při hře Hodina pravdy  – FINÁLE, kde jednotlivci vysoutěžili další finanční odměny pro svůj tým.

FOTOGALERIE

8. den 6.7. 2013 – sobota

PÝR, PÝR, Netopýr….. !!!      takto se zdravíme každý den u nás v táboře a tímto zdravíme i Vás.

Dnešní sluníčkový byl velmi příjemný. Z dopoledního programu přinášíme fotky Dártíků, kteří zvolili adrenalinové dopoledne. Vyrazili na Jedlovou a vyzkoušeli motokáry.

Odpolední čas: …Darth Vader se dnes vsadil s ostatními superhrdiny, že si dá závod v běhu v netradiční výstroji, neboť byl skálopevně přesvědčen, že nemůže se svou armádou prohrát. Proto se dnes dopoledne odehrál na planetě Netopýr závod mezi všemi superhrdiny a superzloduchy. Bohužel však skupina Darth Vadera dokázala v těchto závodech zvítězit 🙁  … a tak si věřili, že vyzvali k poměření sil i vrchní SUPERHRDINY (vedoucí) a tam narazili…,!! Superhrdinové jim to natřeli se vším všudy a vyhráli tak sázku, která se jim bude hodit k dalšímu vyjednání o pozemcích.

Do večerní dražby se dnes dostalo území JÍDELNA, čímž tak Superhrdinové získali své další strategické území nazpět. Jelikož však chtěl Darth Vader za JÍDELNU hooooodně moc peněž, čímž se Superhrdinům značně vyčerpali finance, musí v následujících zbývajících dnech hodně zamakat, aby přišli k dalším penězům.

Na večer jsme uspořádali vědomostní hru, aby dětičky přes prázdniny také trošku zatrénovaly své mozkovny. V této hře si to rozdaly týmy Supermanů  s Batmany o bonus do banku. Vyhráli Batmani !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

FOTOGALERIE 

7. den 5.7. 2013 – SPECIÁL

Na večerní diskotéce, kde děti řádily jak černá ruka, se najednou zastavila hudba, rozsvítila se světla a vstoupil nejvyšší Netopýr – pan Zdeněk Kult. Přišel popřát dětem příjemnou zábavu a také přišel blahopřát jednomu z našich skalních Netopýrů – Kubovi Bednářovi, který každoročně slaví na I.běhu LT Netopýr své narozeniny. Ovšem letos byly tyto narozeniny výjimečné, jelikož slavil své krásné 18.narozeniny. Pan Kult předával Kubovi symbolického visacího Netopýra za hromadného blahopřání – zpěvu všech dětí „Hodně štěstí, zdraví! Hodně štěstí, zdraví ! Hodně štěstí, milý Kubo, hodně štěstí, zdraví !!!!!!!!!!! “ . Kuba ještě netušil, že to hlavní teprve přijde. Do sálu vstoupila děvčata Anetka a Niky s mega dortovým Netopýrem. Všechny děti zůstaly zírat a Kuba samozřejmě také :-). Ozval se veliký potlesk a nová gratulace.

Náš mega dort vážil bezmála 15 kg, měřil 150×52 cm a museli jej nést dva lidi. Ochutnal celý tábor, zbylo i na přídavky a ještě na druhý den. Přejeme Kubovi ještě jednou šťastný vstup do dospělosti

 Autentičnost dnešního večera můžete vidět ve Fotogalerii

FOTOGALERIE

7. den 5. 7. 2013 – pátek

Zdravíme všechny z planety Netopýr !!

Dnešní páteční/sváteční den naši Superhrdinové rozhodně neodpočívali. Ihned po ranní zdravé snídani (cereální lupínky, mléko, kakao, čaj, pečivo, marmeláda….) se posilnění Superhrdinové vydali pro truhlu plnou zlata, kterou na vykoupeném území BÉĎA Plac zanechal Darth Vader. Vše by probíhalo hladce, kdyby……..

……. kdyby však do cesty opět nevstoupil obávaný Darth Vader a jeho armáda, kteří se jim snažili znemožnit truhlu získat. Po cestě ke zlaté truhle rozestavěl Darth Vader hlídky složené ze svých kumpánů a z počátku se Superhrdinům vůbec nedařilo cestou projít. Ještě, že mají tolik životů a jen tak „něco“ je nepoloží :-). Zde však nepomáhaly ani čáry a ani kouzla, jak to u Superhrdinů bývá. Zvítězil obyčejný selský rozum. To, že Darth Vader roztříštil své síly, využili Superhrdinové a naopak, své síly spojili, nevzdali to a probojovali se až ke zlaté truhle. Zvítězili !!! Na fotkách uvidíte, že i když utíkali, padali a zkoušeli to znovu a znovu, nakonec to své ovoce přineslo. Zvítězila trpělivost, kterou naši Superhrdinové MAJÍ…. (a my s nimi také 🙂

Odpoledne jsme pojali táborově a výletově. Žádní Superhrdinové, žádný Darth Vader. Děti se vydaly na rozhlednu Jedlová, cestou se zastavily u spodní stanice vleku na horu Jedlová, kde je přes léto vybudováno dětské minihřiště a novinka letošního roku: Obří houpačka. Ale nebojte, děti ji nezkoušely !!!! Ovšem vedoucí ano. Viděli své svěřence z ptačí perspektivy a konečně mohli letět jako Superman….. 🙂 Ani fotky však nemohou ukázat, jaký zážitek to byl….. 🙂

Večer byl vyplněn dlouho očekávanou a žádanou diskotékou. V půlce diskotéky přišlo velké překvapení pro všechny, zejména pro jednoho oslavence, který tento den slaví své nezapomenutelné narozeniny. O této akci Vám přineseme report a foto sólo…… sledujte naše stránky

FOTODOKUMENTACE

6.den 4.7.2013 – čtvrtek

A jsme v půlce ! Pesimisté by řekli: Půlka už je za námi  🙁 , Optimisté řeknou: Půlka je ještě před námi 🙂 …… a my řekneme: Škoda, že je půlka za námi, ale ještě nás čeká ta lepší půlka tábora…. 😀 !!!

Dnešní dopolední čas jsme strávili odpočinkově od bojování a dohadování se s Darth Vaderem. Zahráli jsme si turnaje každý s každým oddílem a těm nejmenším napomáhali vedoucí…. Zápolení se nevyhnuli ani naši vedoucí a sklidili od dětí velké fandění. K fandění se přidala i táborová FRETKA Fredík, dětmi velmi oblíbený tvoreček 😛

Polemika s Darth Vaderem přišla na řadu po mňamózním obídku (čevapčiči, brambor a obloha) a poledním klídečku (opalovačka, nohy hore, pohodička). Darth Vader se pro tentokrát rozhodl, že „pustí“ další území planety Netopýr, táborové HŘIŠTĚ. Cenu za hřiště však stanovil příliš vysokou a naši Superhrdinové neměli takové prostředky, byť chtěli zpět toto území stůj co stůj. Darth Vader se tedy rozhodl, že napraví podraz z předchozího boje a nabídl možnost získání chybějících prostředků tím, že naše Superhrdiny prověří, jak dobře vlastně znají svou planetu. Superhrdinové museli odpovídat na záludné, leč důležité otázky z táborového prostředí a za každou správnou odpověď obdrželi hodnotu. A jelikož jsou naši Supehrdinové opravdu chytří (a to jsme se přesvědčili na vlastní uši a oči !!!), získali dost prostředků na to, aby na večerním meetingu (nástupu – pozn. táborového překladatele) mohli řádně vykoupit nazpět zabrané území HŘIŠTĚ. Nyjí již mají nazpět celkem 3území, zbývá však získat další 4území.

Snad se to podaří, držte jim palce !!!

!!!! Vaši podporu budou Superhrdinové očekávat v nadcházejících dnech pracovního volna hlavně v mailech !!!!

 

FOTOGALERIE

 

5.den 3.7.2013 – středa

Dnešním dnem se ihned z rána dostavila obávaná armáda Darth Vadera. Přepočítali jsem se. Není na ústupu. I přes to, že se včera odpoledne nedostavili, obsadili během noci území planety Netopýr a rozestavěli hlídky na strategická území naší planety.  Jakmile se naši Superhrdinové doslechli tuto zprávu, přifrčeli na pomoc. Začalo vyjednání. S Darth Vaderem se nakonec vysmlouvalo to, že mohou klíče od jednotlivých území postupně vykupovat za svou měnu na planetě Netopýr – Europýry, kterou dostávají za splnění svých úkolů – za splnění dobrých skutků. Ovšem na jednom území se neshodli. Jedná se o strategické místo, kterého se ani armáda Darth Vadera nechtěla vzdát výkupem (táborový Béďa plac). A tak se nakonec muselo započít s bojem, protože ani jedna strana nechtěla ustoupit ze svých požadavků. Malí Superhrdinové dnešní dopolední boj o strategické území zvládli, získali nazpět své strategické (táborové) území a VYHNALI odsud celou armádu Darth Vadera….

Tímto však dnešní náročný den nekončí…. zjistili jsme, že klíč k území RYBNÍK není na svém domluveném místě. Ještě dnes večer proběhne velké hledání klíče, který samotný Darth Vader ukryl u jednoho ze svých kumpánů a porušil tak dohodu, kterou uzavřel se Superhrdiny. Darth Vadere, těš se !!!!!!!!!!

Jak to dopadne, necháme na vlastním vyprávění našich (Vašich) Superhrdinů až dorazí do planety „DOMŮ“…. 🙂

FOTOGALERIE

4. den 2. 7. 2013 – úterý

Toto nám to ale utíká !!! A počásko přeje. Opět krásně slunečno od samého rána a teploučko. Nezbývá nic jiného než si udělat pohodové dopoledne před odpolední bojovkou. Tým Darth Vadera se vydal do sportovního areálu zahrát si fotbálek, tým Supermaníků se vydal na MiniGolf a dětské atrakce, no a tým Batmanů hodil opalovačku, trošku malého aerobního cvičeníčka a malou koupačku přímo v areálu Netopýr, prostě pohodička.

Po obědě se však přihnal déšť a kroupy a trošku nám, tady v RS Netopýr, „nakroupoval“. Naštěstí vylézá sluníčko a snad bude zase hezky……………, jelikož zachránci planety Netopýr musí znovu „do boje“ !

Na území planety Netopýr dnes odpoledne vládlo nestálé až aprílové počasí. Slunce střídalo mraky, ze kterých se valil déšť, občas horké slunce odpařovalo spadlou vodu, poté opět déšť, blázinec… a v tomto bláznivém počasí se dnes armáda Darth Vadera, která je zřejmě na ústupu,  nedostavila …  :-). Ovšem naši hrdinové nelenili a ušetřený čas strávili strategickým plánováním, které, věřme, náš kolektiv hrdinů stmelí více a více. Za své strategické postřehy také byli náležitě odměněni povzbuzujícími prostředky (sladké odměny – pozn. překladatele 🙂 )

Navečer posílili svou pozici ochránců vytvářením symbolů jednotlivých hrdinských týmů a také tvorbou zvoleného SUPERHRDINY v nadlidské velikosti – armádo Darth Vadera – boj se !!!!

FOTOGALERIE

3. den 1. 7. 2013  – pondělí

Zdravíme rodiče, babičky, dědečky, sourozence a všechny další spřízněné dušičky s našimi táborníky! !! Od rána nám v RS Netopýr svítí sluníčko a je teploučko. Dnešní den strávili naši zachránci planety Netopýr v terénu, aby našli správný klíč ke dveřím, kde jsou ukryty ty správné elementy k ochraně území….

Po večeři se děti bavily venku a to zábavnou soutěží „Máš Minutu“…… a samozřejmě se zapojili i vedoucí, jak jim to šlo, můžete mrknout ve fotogalerii.

V tuto chvíli informuje, že všichni si to užívají (jak malí – Superhrdinové, tak velcí – Záškodníci… 🙂 )

FOTOGALERIE

2. den 30.6.2013 – neděle

Dnes děti čekalo uvítání do hry AVENGERS aneb Superhrdinové. Hrdinové jsou již připraveni a celotáborová hra může začít. Jak to všechno začalo a jak to dopadne …. ?

Planetu Netopýr napadli dnes dopoledne nezvaní návštěvníci,kteří se snažili ovládnout území planety Netopýr. Naštěstí, planeta Netopýr je plná malých – velkých – bojovníků a bojovnic, kteří svou planetu nenechají zničit. Tito stateční hrdinové a hrdinky se hbitě postavili do cesty Darth Vadera a jeho armádě a zabránili jim tak v plánovaném ohrožení. Přišli jim na pomoc i opravdoví Superhrdinové: Batman, Superman, Hulk a Cpt. America…. a tak začal náš příběh….

Naši malí superhrdinové Batmani a Supermani musí bojovat o získání svého území, které zabrala armáda Darth Vadera. Musí projít nemalými nástrahami, překonat spoustu překážek, nebát se překonat vlastní strach a mají na to právě 10dní …. Snad se jim to podaří, držte jim palce !! Jejich úkol je o to těžší, že se nyní nemohou opřít o pomoc nejstarších táborníků, jelikož právě oni tvoří armádu Darth Vadera…..

První krok k záchraně planety již udělali dnes a to výrobou hrdinské výstroje či stmelením síly bojovným pokřikem…

Večer se děti uvolnily, seznámily a zařádily si na diskotéce, se spoustou legrace, her a sqěléééé mjúzik … 🙂

FOTOGALERIE

1.den 29.6.2013 – sobota

Dnes děti v pořádku dorazily do střediska RS Netopýr, ubytovaly se, prošly zdravotním filtrem, vše probíhalo bez jakýchkoliv problémů a jsou již po večeři. Musíme také pochválit VŠECHNY rodiče, jelikož při odjezdu odevzdali  krásně připravené (dle pokynů) zdravotní dokumenty svých dětí. Usnadnilo nám to práci……. 🙂

FOTOGALERIE


 

Napsat komentář