HORSKÁ CHATA VILDA

Od jarní sezony 2014 v provozu nové středisko – horská chata VILDA, které je k vilda logodispozici jen a jen dětským a mládežnickým kolektivům, tak, jak to znáte z RS Netopýr. Nové středisko je provozuschopné po celý rok, tzn. že ti, kteří preferují pobyty v zimě, se mají nač těšit.

OKOLÍ:  VILDA se nachází v osadě Jedlová, Jiřetín pod Jedlovou na okraji lesa, v klidném prostředí luk a lesních cest.  Je situováno mezi dvěma zimními sjezdařskými areály; Jedlová a  Horní Podluží. V rámci letních pobytů nabízí docházkovou dostupnost do přilehlého adrenalinového parku JEDLOVÁ (www.sport-jedlova.cz). V okolí jsou také trasy pro běžkaře a dostupné prostory pro sportovní soustředění či pohybové a taneční kolektivy, apod. Další možné TIPY na VÝLETY v dostupné vzdálenosti od chaty.

VNITŘNÍ  DISPOZICE  CHATY VILDA: Vilda má celkem 2podlaží. Jídelna (slouží jako taneční sál č. 1 – s parketovou podlahou),  taneční sál s parketovou podlahou č. 2 a další dvě učebny (klubovny) jsou umístěny v přízemí, ubytování pro děti i pedagogický či vychovatelský dozor v I. a II. NP.

Kapacita chaty je celkem 70 + 3 lůžka (60 dětských + 8 pedagogů + 1+1 zdravotník + 3místa jako izolační lůžka). Volné termíny pro školy v přírodě, školní výlety, adaptační kurzy, zimní pobyty, táborovou činnost, sportovní soustředění, apod.  

PŘÍZEMÍ CHATY VILDA: jídelna (kapacita 60 míst) s dřevěnou parketovou podlahou – lze využít i jako taneční místnost či učebnu, taneční sál č. 2 s parketovou podlahou, 2učebny (kapacita á 20 a 25 míst), bar (kiosek pro děti), sociální zařízení.

Zábavné vybavení: elektronické šipky, fotbálek, dataprojektor, kinect

Prostory sloužící jako učebny (3 učebny) jsou plně vybaveny: stoly, židle, tabule whiteboard, magnetická tabule.

IMG_20140401_173154

I. PATRO CHATY VILDA:

Pokoje pro děti: 10x 4lůžkové s novými palandami a matracemi, umyvadlo s teplou a studenou vodou, skříňky, koberec; společné sprchy a WC umístěné na patře

Pokoje pro pedagogický dozor se sociálním zařízením levá strana chaty: 2x pokoj vždy pro 2x pedagogy, celkem tedy 4lůžka. Tyto dva pokoje mají nově zrekonstruovanou svou sprchu, umyvadlo, WC společné pro oba pokoje. Pokoje mají jeden společný velký balkon s výhledem do okolních lesů.

Pokoj pro vychovatelský, popř. pedagogický dozor se sociálním zařízením pravá strana chaty: 2x pokoj vždy pro 2x vychovatele, celkem tedy 4lůžka.  Tyto dva pokoje mají nově zrekonstruovanou svou sprchu, umyvadlo, WC. Pokoje mají jeden společný velký balkon s výhledem do okolních lesů.

Pokoj zdravotka/izolace: v tomto apartmánu jsou dva samostatné pokoje; jeden jako izolace se třemi lůžky, jeden jako ubytování až pro 2 zdravotníky (palanda) s výdejnou léků. Tento apartmán má svou sprchu, WC, umyvadlo.

II. PATRO CHATY VILDA:

Pokoje pro děti: 2x velký pokoj s ubytováním vždy pro 10dětí (válendy bez paland s úložným prostorem), koberec, skříňky; šatny pro pokoje umístěny před pokoji v chodbě. Sociální zařízení (sprchy, WC, umyvadla) společné na chodbě.

P1030782P1030789

 

 

 

 

 

VENKOVNÍ ZÁZEMÍ CHATY: ohniště, vodní nádrž (rybníček), venkovní pinpongový stůl; travnaté multifunkčního hřiště o rozloze 30×15 m. Dále je ve venkovním prostoru areálu umístěn párty stan o velikosti 10×6 m s dřevěnou podlahou, vhodný ke sportovním a tanečním tréninkům či jako venkovní zastřešená klubovna s možností vytápění stanu v nepříznivém a chladném počasí.

DSC01891 DSC01899

SLUŽBY: Zajistíme plné provozní zabezpečení, tj. stravování 5x denně (vaříme z denně dovážených čerstvých surovin, jídlo připravujeme v parních konvektomatech, pečeme denně vlastní pečivo, jídelníček konzultujeme se zástupcem skupiny, přizpůsobujeme se i dietní stravě – bezlepková, vegetariánská) vč. pitného programu (teplý i studený nápoj po celý den). Samozřejmostí je free wifi síť.

DSC_0528Zajistíme i vám našeho stálého smluvního lékaře v Rumburku, cca 12min. jízdy autem. Odborné lékařské ošetření je možné u soukromých lékařů nebo na příslušných odděleních Nemocnice v Rumburku či ve Varnsdorfu (cca 7 min. jízdy autem). V případě nutnosti zajistíme i převoz dítěte k ošetření našimi auty.

ADRESA:      Horská chata VILDA, Jedlová 286, 407 56  Jiřetín pod Jedlovou

FOTODOKUMENTACE