Letní tábor 2018

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2018

Volná kapacita tábora Netopýr k 1. 6. 2018 ……………………………………… 2x místo pro dívku – o přihlášku si napište do mailu

Pokud máte zájem o tábor, pošlete si žádost o umístnění se jménem a věkem dítěte na mail: centrum.roku@volny.cz   My Vaše dítě zařadíme na pozici NÁHRADNÍKA. V případě uvolnění místa Vás neprodleně kontaktujeme a ověříme, zda-li Váš zájem o tábor stále trvá. Až poté obdržíte přihlášku a pokyny k zálohové platbě.

Můžete si začít naplánovat letní prázdniny 2018  i  s táborem Netopýr. Tábor se koná v tradičním termínu: 5. – 17. srpna 2018 v areálu RS Netopýr (chatková část).

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz níže uvedené dokumenty ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě (zpravidla 1000 Kč/dítě), která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2018, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás, faktury budeme vystavovat nejdříve od 1. 2. 2018.

Dokumenty potřebné k přihlášení a účasti na táboře Netopýr 2018:

Přihláška bude zaslána individuálně po uvolnění místa. 

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE

Bezinfekčnost

PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

platnost Prohlášení ošetřujícího lékaře od letošního roku má 24měsíců

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2018

 

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 16 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody)

Cena tábora ve výši 4 300,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborovou hru s odměnami, dopravu moderními busy (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění