Tábor NETOPÝR – Excalibur aneb Legenda o králi Artušovi

upoutač 2Tábor Netopýr 2014 pro děti 7 – 15 let je připraven v těchto termínech:

I. běh: 28. června – 10. července 2014   (13 dní)   za cenu 4050,–      RS Netopýr Jiřetín pod Jedlovou                           

II. běh: 2. srpna   – 12. srpna 2014        (11 dní)   za cenu 3500,–      Horská chata VILDA Jiřetín pod Jedlovou                       

Cena zahrnuje: ubytování na pokoji v penzionu/chatě, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborová hru s odměnami, dopravu moderními busy, základní pojištění

Program tábora: celotáborová hra je zaměřena na mnohdy i akční hry v přírodě, dopoledne je zaměřeno na sportovní hry dle Vašeho výběru a večer na Vás čekají kulturní a zábavná show. To vše s táborovým platidlem EUROPÝRY, které na konci tábora zhodnotíte v odměnách a na závěrečné PÁRTY ….. toto vše mohou rodiče sledovat v denních informacích s komentářem a fotkami na webových stránkách.

Naše areály: nabízí kvalitní táborové vnitřní i venkovní zázemí, nadstandartní vybavení, areál je v ústeckém regionu hodnocen jako jeden z největších táborových základen s výborným hygienickým zázemím a parametry.

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku na Vámi vybraný táborový turnus, vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě, která probíhá převodem přes běžný účet. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte (stačí v pc) a vyplněný zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás.

Dokumenty ke stažení:

Bezinfekčnost     a    PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE

POKYNY k ODJEZDU:

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2. 8. – 12. 8. 2014

Napsat komentář