Letní tábor 2024

Počet volných míst na táboře k 12. 4.: 0x míst

V případě zájmu o zařazení dítěte (jako náhradníka) na tábor si napište na mail: centrum.roku@volny.cz

Termín tábora: 4. – 17. srpna 2024 (odjezd v neděli – příjezd v sobotu: letos o 1den delší tábor)

Přihláška: bude zaslána na základě vašeho mailu

Cena tábora ve výši 7 800,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborovou hru s odměnami, dopravu tam busem a zpět vlakem (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 15 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody)

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz níže uvedené dokumenty ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě (zpravidla 2000 Kč/dítě), která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2024, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Dokumenty ke stažení:

Pokyny k odjezdu (bude aktivní po 1.6.2024)

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte níže vložený formulář Objednávka letní dětské rekreace, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás, faktury budeme vystavovat nejdříve od 20. 2. 2024.