Letní tábor 2019

GALERIE (fotogalerie může být průběžně doplnována) a  REPORTY z tábora:

13. den:

Dnes jedeme domuuuuuuu. Dopoledne jsme se rozloučili na posledním nástupu a společně si pobrečeli. Ale určitě se uvidíme za rok ! Tak se mějte krásně a ahooooj

12. den:

Dnes přišla chvíle na kterou jsme všichni čekali celý tábor. Finální souboj s Thanosem. Svedli jsme s ním souboj o poslední části Kamenů nekonečna a jako první a celkové vítězství z celotaborovky si odnesli Spidermani! Získali jsme všechny kameny pro Dr. Strange a ten poté porazil Thanose a jeho kumpány. Odpoledne jsme se rozloučili s Avengery a měli oddílové pikniky ! Večer přišla poslední diskotéka a my ronili slzičky….

11. den:

Dnes dopoledne jsme získali už skoro poslední část z Kamenů nekonečna a tím jsme se dopracovali až do závěrečné rovinky. Odpoledne jsme měli oddílový program a trénovali jsme s vedoucími na show „Tvoje tvář má známý hlas“. Tato táborová aktivitka se odehrála večer a moc se všichni bavili. Tábor burácel ovacemi až skoro do půlnoci 🙂

10. den:

Dopoledne nám zmizeli maskoti Avengeru.  Jejich figurky odcizeny pomocí Thanosáku a my jsme je museli vykoupit zpět. Naštěstí se nám to podařilo. Ale byl to boj. Odpoledne se hrála zbrusu nová hra. Do lesů byla vypuštěna tajuplná zvířata a my jsme je museli pochytat…… no a večer nás čekal tradiční táborák a noční (spíše večerní) hra Záchrana Doktora Strange. Děti lehly do postele opět zcela unavené….. 🙂

9. den:

Dnešní den byl spíše odpočinkový. Dopoledne jsme si za chatkami zahráli minihry o zkumavky s prachem nekonečna a dooooost jsme se u toho nasmáli. Odpoledne jsme měli kvůli nepříznivému počasí program vytváření vystoupení a kino a večer byla vědomostní soutěž Máš minutu.

8. den:

Dnes na nás ráno čekal Dr. Strange a rozdal nám spoustu zkumavek a další části kamenů nekonečna. Poté rozdal speciální styly tance, které si děti rozlosovaly a začaly trénovat na večerní show.
Takhle probíhal celý den….  . Celý den se trénovalo a na večerní nástup nás navštívila TV Nova spolu s moderátorem vstupu – Ivanem Berkou a udělala s námi přímý vstup do televizního vysílání hlavního zpravodajství Televizní noviny.
Večer jsme si představili úžasnou show plnou tance a zábavy.

7. den:

Sobooooootaaaaaa alias celodenní výlet !
1. a 2. oddíly si zajely do Dinoparku a moc si to užily,
3. a 4. se rozdělily do bazénu a IQ Parku: hrozně se nasmály a zjistily spoustu nových věcí.
5. a 6. oddíly se vydaly do IQ Landie a také se jim to moc líbilo.
Večer na nás čekala DiskoTriscoTéka ! Všichni jsme si krásně zatančili.

6. den:

Dnes dopoledne jsme se utkali v Molkách a pořádně jsme vyprášili Thanosáky, kteří se nám postavili do cesty. Odpoledne na nás čekala špionážní mise, jelikož nám ukradli a zajali Spidermana a chtěli po nás zbraně…… Tak jsme se potají vloupali do jejich skladu a ukradli jim všechny jejich zbraně. Poté nám Spidermana vydali….. Večer nás čekal oddílový program.

5. den:

Dnes dopoledne jsme se ocitli na planetě „Kdekoliv“ a přivítal nás sám Starlord (jeden ze strážců Galaxie). Připravil si pro nás hru, která se jmenovala čísla.  Jenže to nebylo zase úplně zadarmo… Objevili se Thanosáci a stali se na chvíli čísly, co se pohybují po celém lese..bylo složité je všechny dostat a pochytat, ale podařilo se nám to a získali jsme další zkumavky s prachem nekonečna.
Odpoledne nám Starlord za odměnu zajistil pobyt v jeho místním „Kasínu“, kde jsme soutěžili celé odpoledně o další zkumavky a prach.
Před večeří jsme naskočili do Quinjetu a odletěli zpět na Wakandu, kde nás čekal Black Panter s jeho družinou, čekal nás souboj v lese s Thanosáky a našim úkolem bylo získat všechny věci z jejich území.
Čekaly nás krásné scénky, kdy Panter zařídil i náhradní štít pro Kapitána Ameriku a Masku na zlepšení obleku Tonyho Starka.
Thanosáky jsme úspěšně vyhnali….., ale pokračovat budeme zase i zítra.

4. den:

Dnešní den jsme dopoledne začali bleskovým startem a ocitli jsme ve Wakandě. Hned ráno na nás čekal Černý Panter s jeho válečnou rozcvičkou. Naučili jsme se jeho pokřik Ibon Bey a dopoledne jsme závodili v La Formula De Avendžer. Zde šlo o to, že se z nás stala závodní autíčka a přes různé překážky jsme se dostávali do cíle.
Odpoledne si pro kameny nekonečna přišli Thanosáci a začali veliký souboj s Panterem, Kapitánem Amerikou a Iron Manem. Kapitánovi ukradli štít a Iron manovi zničili oblek… Panter to naštěstí ustál a slíbil, že vyrobí nový štít a pro Iron Mana nový oblek.
Odpoledne jsme měli oddílový program a večer jsme byli svědky toho, jak Doktor Strange cestoval časem a vrátil se až do minulosti.
Poté následovalo hromadné bingo, kdy jsme soutěžili o dobroty.

3. den:

Dnes jsme se dopoledne stali svědky souboje Dr. Strange s Thanosem a Doktor dostal úkol, při kterém rozdal dětem předmět, díky kterému se museli dostat až ke zkumavce s prachem nekonečna. Thanosové jim to ale nedali zase zadarmo a pořádně jim škodili! Jako první se ale ke zkumavce dostali Iron Mani a navýšili svoje skore na 12 zkumavek.
Odpoledne nám moc počasí nepřálo a proto si pro nás vedoucí připravili partičku, bylo to dooooost vtipný a pořadně jsme si to užili.
Při večerním nástupu už Dr. Strange rozdal první části kamene nekonečna za 12 zkumavek. A podstavce na kameny se již začínají plnit.
Večer jsme hráli společenskou celotáborovou hru „Co na to Avengers“

2.den:

Dnes dopoledne jsme se rozdělili do týmů Avengers. Každý tým byl pod jedním z hlavních Superhrdinů (oddíl.vedoucí) – rozdělení do týmů si můžete přečíst na hlavní webové stránce. A dopolední program byl pro nás jasný, jelikož se musíme na tu válku nějak vyháknout, tak jsme si vyrobili trička! Potom jsme ozdobili sloup svého superhrdiny a získali podstavec na Kámen nekonečna, ale taky stojan na zkumavky s prachem nekonečna (za které se pak získávají části kamenů nekonečna)

Odpoledne jsme ještě malou chvíli pokračovali ve výrobě a cvičili jsme bojový pokřik na zastrašení Thanose. Když v tu ránu… přišla jeho žena a začala nám hrozit, že lesy ve kterých chceme hrát hry jsou zamčené a musíme se dostat přes brány, které ona a její děti hlídá.

Výzvu jsme přijmuli a na odpolední hru jsme se vydali do lesa.

Byly pohřešované 4 příšery, které jsme museli sbírat, ale Thanoska a její děti nám to nedaly zadarmo, museli jsme bojovat !! Nakonec to dobře dopadlo a získali jsme vše potřebné a zmizeli jsme z lesa.

Večer probíhal obří nástup, při kterém jsme odprezentovali naše výtvory a pokřiky a vyhodnotili jsme odpolední hru.

Za odměnu nás čekalo večer husťáckéééé disco trisco.

1.den: 

Táááák a je to tady, příjezdový den. Odpoledne jsme se všichni rozloučili s rodiči a přijeli zase jako každý rok na tábor. Pár slziček při odjezdu od rodičů káplo, ale uvidíme se za krásných 12 dní plných zábavy.

Po příjezdu do areálu jsme se všichni sešli na společný první nástup, kde jsme se rozdělili do oddílů a mohli jsme se jít ubytovat.

Zahráli jsme si pár seznamovacích her a vydali se na výbornou večeři.

Po večeři jsme byli svědky Avengers Infinity war v podobě scénky, při které samotný Thanos (hlavní záporák) přišel pro to co mu údajně patří a to je kámen času. Doktor Strange mu ale nedal vůbec nic zadarmo a zavolal si všechny Avengery na pomoc. Dorazil Spiderman, Hulk, Kapitán Amerika, Iron man a i samotný Thor z Asgardu. Zastrašili Thanose a jeho poskoky a společně se domluvili na tom, že získají všech 6 kamenů nekonečna zpět a nastolí mír.

 

Obsazenost tábora: volná místa k 1. 7. 2019 ……………  2 místa pro chlapce.

Napište si o místo náhradníka: do mailu centrum.roku@volny.cz  napište jméno a příjmení dítěte + jeho věk. Zařadíme vaše dítě na pořadí náhradníků, vždy se nějaké místečko uvolní. Poté Vás budeme kontaktovat, zda-li Váš zájem o tábor stále trvá a zašleme Vám přihlášku k vyplnění.

V případě, že netrváte jet na Tábor Netopýr v srpnovém termínu, můžeme nabídnout tábor partnerské organizace, která již několik let tradičně organizuje svůj tábor v naší táborové základě RS Netopýr. Termín je: 13. – 27. červenec a základní informace a kontakty včetně přihlášek naleznete ZDE.

Tábor se koná v tradičním termínu: 4. – 16. srpna 2019 v areálu RS Netopýr (chatková část).

Letošní téma celotáborové hry se nese v duchu:

Tábor je vhodný pro děti od 6 – 16 let. (vyjímky dle telefonické či individuální dohody).

Cena tábora ve výši 4 300,– Kč zahrnuje: ubytování v chatce, pestrou stravu 5x denně vč. pitného režimu po celý den, kvalifikované vedoucí a zdravotníka po 24hodin, noční službu, celotáborovou hru s odměnami, dopravu busem (Děčín – Jiřetín – Děčín), základní pojištění

Jak se přihlásit na tábor Netopýr ??? Vytiskněte si přihlášku (viz níže uvedené dokumenty ke stažení), vyplňte, podepište a naskenujte ji na mailovou adresu: centrum.roku@volny.cz. V případě, že nemáte možnost skenování, vytištěnou a vyplněnou přihlášku zašlete na adresu uvedenou v dolní části přihlášky. Po obdržení přihlášku zaevidujeme a na mail vám zašleme pokyny k zálohové platbě (zpravidla 1000 Kč/dítě), která probíhá převodem přes běžný účet cca do 15dnů od obdržení vaší přihlášky. Doplatek tábora se skládá na účet do 10. 7. 2019, použijte stejný v.s, jako u zálohové platby. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat: 777 552 876 či mailem: centrum.roku@volny.cz. Na váš požadavek také zašleme vytištěný formulář přihlášky k vašemu vyplnění poštou.

Dokumenty potřebné k přihlášení a účasti na táboře Netopýr 2019:

Přihláška – individuálně, pokud se uvolní místo

PROHLÁŠENÍ OŠETŘUJÍCÍHO LÉKAŘE DÍTĚTE

Bezinfekčnost

Pokyny k odjezdu na LT Netopýr 2019

Úhrada táborového pobytu prostřednictvím zaměstnavatele: čerpáte-li příspěvek na tábor přes svého zaměstnavatele, využijte ke stažení náš formulář ve wordu, který vyplňte a zašlete zpět mailem na naši adresu spolu s přihláškou dítěte. Vystavenou fakturu zašleme přímo Vašemu zaměstnavateli či Vám – dle písemného pokynu od Vás, faktury budeme vystavovat nejdříve od 1. 2. 2019.

OBJEDNÁVKA LETNÍ DĚTSKÉ REKREACE